Úvod


     Kdo jsme


     Zkušenosti


     Reference


     Fotogalerie


     Kontakt


     Cestovní podmínky


     Pojištění CK


     Přihláška na zájezd

Contact us

Nezávazná rezervace
* Všechny údaje jsou povinné.Captcha image

Obrázek nejde přečíst? Klikněte zde.

Děkujeme.

Děkujeme za Vaši nezávaznou rezervaci.

ZavřítCK Travel America®


 
Kdo jsme


Severoamerický kontinent navštěvuji pravidelně soukromě i pracovně od roku 1994. Během mých 125 cest do USA, Kanady, Mexika a 184 odprůvodcovaných zájezdů jsem získal jak značné zkušenosti z prostředí Severní Ameriky, tak jsem měl možnost navštívit a poznat mnoho turisticky zajímavých míst USA, Kanady a Mexika. Moji spolupracovníci, kteří přímo žijí a pracují v různých částech severní Ameriky, tyto mé zkušenosti ještě rozšiřují do mnohem větší šířky a pestrosti. Všichni společně pro Vás, ať už cestujete individuálně nebo s průvodcem, vytváříme velice pestrou a dle mého názoru na českém i slovenském trhu unikátní nabídku produktů a služeb. Rádi bychom se o tyto naše společné zkušenosti s Vámi dále podělili a ukázali Vám jednak mnoho z jedinečných krás Severní Ameriky, tak Vás zavedli i do míst, kde až tak moc běžný český turista nezavítá. A zároveň Vás také seznámili s životním stylem a postoji Američanů, Kanaďanů a Mexičanů.

Našim cílem není kvantita, nechceme být největší, ale naším cílem je věnovat každému obchodnímu případu náležitou pozornost a dosáhnout toho, aby 100% našich klientů bylo s našimi službami plně spokojeno. Chceme využívat pouze zkušené průvodce, znalých prostředí, kteří nejsou pouze řidiči a tlumočníci, ale průvodci zájezdů v tom pravém významu tohoto slova.

Ing. Martin Greša

Těšíme se na Vaše dotazy, na setkání s Vámi a na to, že si sami ověříte, že hodnota našich cestovních produktů/služeb vs. jejich cena je na českém a slovenském trhu unikátní.


Místní spolupracovníci v USA, Kanadě a Mexiku

Eva Zbonakova Fiene
New York- průvodce

Michaela Ruiz
Hlavní průvodce Mexiko
Mexico City-průvodce


Zbyněk Drmola
Chicago-průvodce
Tvorba produktů-firemní klientela

Petra Brusakova
Los Angeles-průvodce
San Diego-průvodce

Jana Gogová
Las Vegas - průvodce


Veronika Gold
San Francisco – průvodce

Magdalena Maya
Maui, Havajské ostrovy - průvodce

Michal Pokorný
Aljaška - průvodce, speciální programy


Juraj Matyinko
Orlando, Cape Canaveral
- průvodce

Ladislav Matyinko
Miami, Miami Beach,
Fort Lauderdale - průvodce