Úvod


     Kdo jsme


     Zkušenosti


     Reference


     Fotogalerie


     Kontakt


     Cestovní podmínky


     Pojištění CK


     Přihláška na zájezd

Contact us

Nezávazná rezervace
* Všechny údaje jsou povinné.Captcha image

Obrázek nejde přečíst? Klikněte zde.

Děkujeme.

Děkujeme za Vaši nezávaznou rezervaci.

ZavřítCK Travel America®


 

Svatba v Las Vegas a na Havajských ostrovech

Svatba v Las Vegas


Základní svatební obřad
Základní svatební obřad v Las Vegas se skládá z vyřízení svatební licence, apostily, zaslání originálu do ČR. Obřad obsahuje  květiny pro nevěstu, kytice je ze tří květin, svatbu v kapli, poplatek za kapli,  poplatek oddávajícímu ministrovi, svědka, čtyři až šest  základních  fotografií z průběhu svatby, hudbu, doprovod delegáta, přepravu autem.
Jedná se o základní svatební obřad, jehož celé vyřízení, včetně formalit,  trvá cca 4 až 6 hodin.

Standardní svatební obřad
Standardní svatba se skládá z vyřízení svatební licence, apostily a zaslání originálu do ČR. Průběh svatebního obřadu je standardní nebo s možností výběrů z mnoha dalších motivů. Například obřad Elvis Presley, Harley Davidson,  v  zahradním altánku, v nočním altánku, drive thru, s faraóny a s gotiku . V ceně je zahrnuto místo svatebního obřadu, poplatek oddávajícímu ministrovi, květina pro nevěstu, webkamera, fotografie 12 až 24 kusů z průběhu svatby a po svatbě pořízené profesionálním fotografem, rovněž můžete využít možnost dovozu a odvozu limuzínou a v případě zájmu zajištění noclehu v Las Vegas,
Vyřízení tohoto typu svatby trvá v rozmezí mezi šesti až 12 hodinami, dle výběru motivu svatby.
 
Exkluzivní svatební obřad
Standard exclusive  svatba se skládá z vyřízení svatební licence, apostily a zaslání originálu do ČR. Průběh svatebního obřadu je možný situovat   ve vrtulníku, v motorovém  člunu, v limuzíně, v Grand Canyonu nebo na břehu řeky Colorado a mnoho dalších možností. V ceně je zahrnuto místo svatebního obřadu, poplatek oddávajícímu ministrovi, květiny pro nevěstu, fotografie  24 - 32 kusů a DVD z průběhu svatby a po svatbě pořízené profesionálním fotografem, svatební oběd nebo  večeře pro 2 osoby, odvoz limuzínou a nocleh v Las Vegas.
Vyřízení a průběh tohoto typu svatby trvá minimálně celý den dle výběru motivu svatby.

Svatební obřad na zakázky + doplňkové program a výlety
Jedná se o svatby na míru dle vlastního přání zákazníka, ke svatbě můžete využít svatební varianty ze základní nabídky, standardní nabídky nebo z exklusivní  nabídky svatebního obřadu, spojené s  výběrem doplňkových programů , výletů  a trávení volného času podle Vašeho přání.

Svatba na Havajských ostrovech (Maui, Kauai)

Nabízíme Vám zajištění svatebního obřadu na ostrovech Maui a Kauai. Svatební obřady probíhají na pěkných místech dle Vašeho výběru, možnost na pláži při západu slunce, v tropickém pralese, na skalních útesech nad mořem a pod. Při přípravě a během průběhu svatby Vám může být k dispozici místní česky mluvící delegátka, trvale žijící na Havajských ostrovech. Rozsah svatebního obřadu a další doprovodné služby záleží jen a jen na Vašich přání.

 

Pro podrobnější informace a cenové kalkulace kontaktujte CK Travel America.