Úvod


     Kdo jsme


     Zkušenosti


     Reference


     Fotogalerie


     Kontakt


     Cestovní podmínky


     Pojištění CK


     Přihláška na zájezd

Contact us

Nezávazná rezervace
* Všechny údaje jsou povinné.Captcha image

Obrázek nejde přečíst? Klikněte zde.

Děkujeme.

Děkujeme za Vaši nezávaznou rezervaci.

ZavřítCK Travel America®


 


Zájezdy na míru s průvodcem / bez průvodce

Vyberte si některou z nabízených tras a my Vám připravíme kompletní nabídku cestovních služeb dle Vašich specifických přání.

Více zde>>>
Pobytové zájezdy

Pobytové zájezdy za koupáním a relaxací na Floridu, Havajské ostrovy a do Mexika, zájezdy za nákupy a zábavou do New Yorku, Las Vegas a Orlanda , pobyty na rančích s jízdou na koních na západě USA a Kanady, zájezdy do zimních lyžařských středisek v USA a Kanadě.

Více zde >>>

Průvodcovské a tlumočnické služby, řízení vozidel

Zajištění česky/slovensky mluvících místních průvodců v New Yorku, Chicagu, Miami/Miami Beach, Orlandu, Fort Lauderdale, Los Angeles, San Diegu, San Franciscu, Las Vegas, na Oahu, na Maui, na Aljašce a v Mexico City pro individuální cestovatele. Transfery z letiště, jedno, dvou a vícedenní prohlídky měst, zajímavostí a národních parků v jejich okolí dle individuálních přání klientů.

Více zde >>>

Pronájem karavanů RV
a motocyklů Harley Davidson

Pronájem karavanů v USA a Kanadě s kapacitou od 2 dospělých osob až po 6 osob (4 dospělí + 2 děti). Pronájem motocyklů Harley Davidson s kompletním havarijním pojištěním a povinným ručením, obě pojištění s nulovou spoluúčastí.

Více zde >>>
Cestovní služby k prodeji

Vyhlídkové plavby, vyhlídkové lety, jednodenní výlety, zvýhodněné vstupy do zábavních parků a museí , transféry, organizované prohlídky, rafty...

USA , Kanada , Mexiko

Svatba v Las Vegas a na Havajských ostrovech

Nabízíme Vám zajištění originální svatby dle Vašich individuálních přání. K dispozici je Vám česky mluvící místní delegát/asistent od Vašeho příletu do Los Angeles/Las Vegas (pro svatby v Las Vegas) nebo na jeden z Havajských ostrovů (pro svatby na Havaji) až po Váš odlet. Svatby jsou legální a uznávány v ČR,SR. Velký výběr z doplňkových programů (kulturní a sportovní představení, vyhlídkové lety a plavby, jedno a dvou denní výlety s průvodcem do národních parků atd).

Více zde >>>
Lodní trajekty v USA, Kanadě a Mexiku

Zajištění a rezervace trajektů pro Vás a Vaše vozidla při přesunech po mořských fjordech a zálivech v USA, Kanadě a Mexiku. Trajekty na Aljašce, plavby po tzv.Inside Passage v Britské Kolumbii, trajekty na Vancouver Island, trajekty na atlantickém pobřeží Kanady , trajekty z Baja California a další.

Více zde >>>

Plavby vyhlídkovými loděmi po Karibiku,
na Aljašku a na Havaji

Dopřejte si luxusní pobytově-poznávací dovolenou za příznivou cenu plavbou na výletních lodích po Karibiku, na Aljašku a mezi Havajskými ostrovy.

Více zde >>>
Po železnici krásami USA a Kanady

Poznejte krásy kanadské a americké přírody jízdou vlakem napříč Kanadou a USA, užíjte si jazz, blues a rock & roll při poznávání amerických hudebních měst, poznejte detailně přírodu západní Kanady z vlaku během jízdy některou z tratí mezi Vancouverem a Jasperem nebo Vancouverem a Banffem a ochutnejte kalifornská vína při jízdě nejznámější vinařskou oblastí Ameriky.

Více zde >>>
Letenky On-Line
(celý svět)

Vyberte si letecký spoj dle Vašich požadavků, rezervujte a kupte si letenku on-line přímo z Vašeho počítače.

Více zde >>>
Cestovní pojištění On-Line
(celý svět)

Pro Vaši cestu do zahraničí si vyberte cestovní pojištění dle rozsahu pojistného krytí, které vyžadujete a uzavřete pojistnou smlouvu on-line přímo z Vašeho počítače.

Více zde >>>
Pronájem aut

Garance nejnižší ceny !! Pokud naše cena pronájmu bude vyšší, než publikovaná nabídka jiné CK nebo CA v ČR, poskytneme Vám pronájem auta za cenu konkurence + přidáme Vám na cestu podrobný autoatlas USA, Kanady a Mexika v hodnotě 550 Kč.

USA , Kanada , Mexiko

Ubytování
(hotely, motely, kempy)

Nabídka ubytování od kempů a *motelů až po ****hotely ve všech turisticky atraktivních destinacích.

USA , Kanada , Mexiko
Firemní zájezdy, služební cesty a odborné akce

Komplexní zajištění cestovních služeb pro firemní klientelu od účastí na odborných veletrzích a výstavách, až po zajištění doprovodného programu, incentivní turistika. Aktuální seznamy veletrhů a výstav v USA, Kanadě a Mexiku pro všechny odvětví podnikání.

Více zde >>>
Zájezdy na sportovní a kulturní akce

Na základě Vaší volby sportovních nebo kulturních akcí Vám připravíme návrh programu a dle Vašich přání a vzájemných konzultací vypracujeme detailní itinerář Vaší cesty a zajistíme veškeré cestovní služby.

Více zde >>>

Konzultační a poradenská činnost

Vytvoření itinerářů tras, poskytnutí užitečných rad, konzultací a podrobných místních map a info materiálů o zajimavostech na trase Vaší cesty.

Více zde >>>